Vyberte si tu správnou masáž

Našim klientům nabízím výběr z několika typů masáží. Vyberte si masáž sami, nebo Vám při konzultaci ráda poradím, jaká masáž prospěje nejlépe Vašemu tělu.

HAWAII MASÁŽ – LOMI LOMI | „milující ruce“ | Novinka v masáži

Účinek této masáže stimuluje krevní oběh a lymfatický systém v těle. Je tu využito netradičních relaxačních technik tak, aby klient mohl hluboce relaxovat a tak zharmonizovat své tělo. Masáží se napomůže k odstranění svalové bolesti, únavě a napětí. Uvolňuje se tak i bolest v kloubním spojení a masáží se tak napomáhá k detoxikaci těla. U této masáže je velkým lákadlem a relaxem, že se masíruje obličej i vlasová část.

KLASICKÁ  MASÁŽ

Touto masáží se působí na celkový tělesný a duševní stav člověka, zlepšuje podmínky pro dobrou svalovou i kloubní činnost, může urychlit i zotavování po úrazu či nemoci.

Masáž má blahodárný účinek na celý organismus lidského těla, napomáhá odstraňování odumřelých kožních buněk a má příznivý účinek na spuštění toku lymfatického řečiště, což je nesmírně důležité pro náš organismus. V chladném zimním období používám k masážím nahřáté mořské kameny.

PROTIMIGRÉNOVÁ  MASÁŽ

Jinak masáž za sucha v sedě. U této masáže je použita kombinace reflexní a masážní techniky tak, aby se uvolnil trapéz a tlak, popřípadě i bolest hlavy. Tuto masáž využívám při masáži zad a šíje.

MASÁŽ ZAD A ŠÍJE S PROTIMIGRÉNOVOU KOMBINACÍ

Tato kombinace má jedinečný a velmi účinný efekt celkového uvolnění napětí v oblasti zad a šíje, kde jsou svalové úpony nejvíce namáhané.

Masáž začíná masážnímy technikami „za sucha“, kdy se protahují svalové úpony v oblasti šíje a hlavy ve vlasové části. Pak následuje samotná masáž zad na masážním stole. Pro své zákazníky přidávám také masáž plosky dolních končetin a na závěr celé této procedury masáž šíje v sedě na stole.

MEDOVÁ MASÁŽ - DETOXIKAČNÍ

Tato masáž se provádí speciální technikou, při níž potírám masírovaná záda rozehřátým voňavým medem. Napomáhá k odplavení toxinů uložených v oblasti zad a k aktivaci vnitřních orgánů. Zároveň napomáhá k dokonalé regeneraci organismu. Přidala jsem i masáž plosky dolních končetin a na úplný závěr zábal medovým krémem, aby byl účinek této masáže dokonalý.

MAGIC BABOO - BAMBUSOVÁ  MASÁŽ

Při masáži používám bambusové tyčky různé délky a průměru. Bambusová masáž je velmi jemná, regenerační a uklidňující; na druhou stranu je ale velmi intenzivní, stimuluje a povzbuzuje. Tato masáž je prováděna takzvaně „za tepla“ (podobně, jako lávovými  kameny). Masážní techniky jsou používány tak, aby se Vaše tělo maximálně zregenerovalo.

BAMBUSOVÁ  LYMFATICKÁ  MASÁŽ

U této masáže provádím velmi jemné masážní techniky tak, aby aktivovaly lymfatický tok v těle masírovaného. Masáž je prováděna za sucha.

Co je to lymfatický systém a proč ho mám v těle?

Lymfatický (mízní) systém je systém cév, který kopíruje krevní řečiště v lidském těle. Má za úkol odvádět toxické látky z těla ven a udržovat imunitu lidského těla v kondici. Pro správnou funkci je důležité dodržovat pitný režim čistou, neochucenou a nesycenou vodou.

Našim klientům nabízíme výběr z několika typů masáží. Vyberte si masáž sami, nebo Vám při konzultaci ráda poradím, jaká masáž nejlépe prospěje Vašemu tělu.

 

Interier našeho salonu

PB230162.jpg
Věra Němcová
profesní mobilní masérka
Plumlouvská 40, 796 01 PROSTĚJOV
+420 607 112 965

 Zobrazte si naši vizitkuStáhněte si naši vizitku - masaze-pedikura.com

Dárkový poukazNapište si o dárkový poukaz

Oblíbené odkazy