PedikúraPedikúra

KLASICKÁ MOKRÁ PEDIKÚRA

Klient má plosky noh ponořené ve výřivé vaničce s aromatickou solí a bylinami, následuje dezinfekce a ošetření nohou sterilními nástroji, zbavení zrohovatělé kůže na ploskách a po následné úpravě nehtů se opět dezinfikuje. Po této proceduře následuje masáž dolní části končetin a popřípadě i lakování nehtů.


Něco o pedikúře.

Pedikúra je významnou procedurou v péči o nohy. Správná pedikúra by měla obsahovat speciální koupele, změkčování kůže, nanášení masek, masáže, upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů na nohou. Je možné provádět i speciální úkony jako uvolňování zarostlých nehtů, obrušování ztvrdlé kůže pat a nehtů.

Pedikúra zahrnuje i depilaci nohou. U pedikúry jde především o zdraví nohou, i když estetický vzhled nelze také zanedbat. Přibližně v 90. letech 20. století se také více věnuje péče nehtům a to především aplikací speciálních UV gelů pro konzervaci při napadení nehtů onychomykózou anebo jako prevence. Provádí se v kosmetických salonech nebo provozovnách označených jako pedikúra. Včasnou péčí o nohy lze předejít pozdějším nepříjemným komplikacím. Na jednom obraze starém asi 2400 př. n. l. a nalezeném v egyptské hrobce je vyobrazena péče o nohy.

Interier našeho salonu

PB230164.jpg
Věra Němcová
profesní mobilní masérka
Plumlouvská 40, 796 01 PROSTĚJOV
+420 607 112 965

 Zobrazte si naši vizitkuStáhněte si naši vizitku - masaze-pedikura.com

Dárkový poukazNapište si o dárkový poukaz

Oblíbené odkazy